środa, 15 marca 2017

Farby FLOW, gwasze, akryle i inne ...


Dzisiaj w naszym sklepie zagościła Aga Baraniak, która chciała wam pokazać nowe farby FLOW, oraz ich porównanie do gwaszy i akryli - wszystkimi tymi farbami pracowała na różnych papierach oraz z różnymi masami strukturalnymi. Efekty były naprawdę ciekawe :-) Do testów użyto:

1. Farby FLOW
2. Gwaszu
3. Akrylu


Nowością są farby FLOW, więc chcielibyśmy wam je nieco bardziej przybliżyć. 

Farby akrylowe FLOW to nowoczesne, innowacyjne farby akrylowo-winylowe przeznaczone do różnych powierzchni - papieru, drewna, płótna, metalu, MDF-u, tekturek czy odpowiednio przygotowanego szkła.

 Farba FLOW jest znacznie bardziej kryjąca, matowa i wydajniejsza od pozostałych farb. Opracowano ją przy użyciu zaawansowanych technologicznie żywic akrylowo-winylowych. 

Po wyschnięciu tworzy bardzo trwałą powłokę, wytrzymałą i elastyczną, przy czym jest całkowicie matowa - przypomina farby kredowe, ale znacznie lepiej kryjące już przy jednej warstwie, co doskonale widać na filmie. Farba ma lekką konsystencję, fantastycznie się rozprowadza, gładko się nanosi, jednolicie, przy czym niuanse w intensywności koloru można uzyskiwać dzięki rozcieńczaniu z wodą. Po całkowitym zaschnięciu farba pozostaje niezmywalna.

 Bardzo dużą zaletą jest fakt, że świetnie mieszają się ze sobą poszczególne kolory jak również fakt, że farba FLOW miesza się również z innymi rodzajami farb - można eksperymentować do woli  uzyskując naprawdę niesamowite efekty :-)

Warto również zaznaczyć, że farbę można nakładać bez uprzedniego gruntowania powierzchni.

 Dodatkowym atutem tej kolekcji jest szeroka gama kolorystyczna, pełna wibrujących, intensywnych kolorów. Wszystkie farby znajdziesz w sklepie www.fifirifi.pl

Testy wykonała dla nas Aga Baraniak - edukator firmy Renesans. Serdecznie zapraszamy na jej bloga:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz