Wyzwania

Zasady ogólne:
 1. Forma pracy jest dowolna. Każda osoba może zgłosić na wyzwanie tylko jedną pracę -€“ kartkę, album, zakładkę, tag, pudełeczko i co tam jeszcze Wam w duszy i twórczych rękach zagra.
 2.   Praca musi być zgodna z wytycznymi podanymi w wyzwaniu.
 3.   Praca musi być nowa, niepublikowana wcześniej przed ukazaniem się wyzwania.
 4.   Do wykonania pracy nie trzeba używać produktów Fifi Rifi  (ale można je wygrać!), jednak jeśli pojawią się one w pracy, będzie nam bardzo miło, gdy o tym poinformujecie.
 5.   Praca zostaje zgłoszona na wyzwanie przez podanie linka do swojego bloga za pomocą narzędzia Inlinkz  i umieszczenie w tekście informacji (banerka), że praca została zgłoszona do naszej zabawy.
 6. Zgłaszając prace na nasze konkursy jednocześnie wyrażacie zgodę na ich publikację na naszym blogu i na Facebooku.
 7. Wyzwania sklepu Fifi Rifi ogłaszane są na firmowym blogu i mają charakter cykliczny. Każde wyzwanie rozpoczyna się na początku miesiąca, a jego wyniki zostają ogłoszone w ostatni piątek miesiąca.
 8. Najlepsze prace zostaną nagrodzone, a o informację o tym, co będzie nagrodą w wyzwaniu podamy wraz z jego ogłoszeniem.

Poniżej znajdziesz wszystkie wyzwania:

1. Szyjemy! 
2. Nad Wodę!
3. Lemoniada
4. Zaczarowany Ogród
5. Na Jesienne Smutki
6. Zdobimy się na Święta

3 komentarze:

 1. Z niecierpliwością czekam na Wasze Wyzwania :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Już niedługo się pojawią ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsze wyzwanie już ruszyło :-) Wyzwania na naszym blogu będą cykliczne - zaczynać się będą na początku miesiąca, a kończyć pod jego koniec, także serdecznie zapraszamy ;-)

  OdpowiedzUsuń