czwartek, 30 marca 2017

Co jej w duszy gra

W naszych nowościach pojawił się ostatnio zestaw farb do uzyskiwania efektu patyny. Dzisiaj gościnnie Aga Baraniak pokaże nam jakie są możliwości tych farbek. Zapraszamy!

Zestaw składa się aż z pięciu farbek - w zestawie otrzymujemy cztery  farbki akrylowe, na bazie wody, które wysychają na matowo, oraz jedną farbkę akrylową-metaliczną, w kolorze miedzianego złota. Matowe farbki akrylowe mają dwa piękne, ciemne turkusy, oraz bardzo jasny błękit i jasny, kremowy, lekko zielonkawy beż. Tak szeroki zakres kolorystyczny sprawia, że możemy robić zarówno ciemne kompozycje, jak i bardzo delikatne, jasne.

Kolory są naprawdę rewelacyjnie skomponowane, świetnie ze sobą współgrają i tworzą wyjątkowe efekty.

Farbki możemy aplikować zarówno gąbką, jak i pędzlem czy palcami. Są bardzo kremowe, lekkie i dobrze się rozprowadzają, Nie wymagają gruntowania podkładu, a do tego bardzo szybko schną. Po wyschnięciu są matowe, szorstkie, jedynie farbka metaliczna bardzo ładnie się mieni metalicznym blaskiem. Po wyschnięciu stają się całkowicie permanentne.

Przy nakładaniu farbek sam dobierasz sobie proporcje kolorów oraz ich natężenie. Możesz je jednolicie wymieszać lub nakładać partiami, wyraźnie wyodrębniając kolory. Wszystko zależy od tego, jaki masz pomysł na swój projekt. A tak prezentuje się szkatułka Agi Baraniak z efektem patyny:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz