środa, 4 marca 2015

Kartka z kalendarza - marzec

Tym razem, będziemy szukać projektu na marzec!Zapraszamy was do naszej nowej zabawy - "Kartka z Kalendarza". Bawimy się przez cały rok, a stworzymy w niej jedyny i niepowtarzalny kalendarz scrapbookingowy, którego autorami będziecie właśnie Wy!

Sprawa jest prosta:

1) Stwórz pracę
2) Zamieść jej zdjęcie na dole tego posta
3) Pod koniec miesiąca weź udział w głosowaniu!

W każdym miesiącu będziemy publikować wasze prace – ilustrujące kolejne kartki kalendarza. Mogą to być scrapy, kartki, albumy, prace przestrzenne, mediowe – pełna twórcza dowolność. Możemy wycinać, kleić, szyć, stemplować, malować… (najlepiej z materiałów kupionych w naszym sklepie) - ważne jedynie jest to, aby praca nawiązywała do danego miesiąca – do jego aury, wydarzeń, do pory roku, a może po prostu – do nastroju i myśli, jakie wam w tym czasie towarzyszyły.
Na zgłoszenie swoich prac mamy w każdym miesiącu około dwudziestu dni. Następnie spośród zgłoszonych prac będziemy wybierać jedną, która trafi do naszego kalendarza.

Pamiętaj, że musisz być autorem danej pracy i dysponować jej oryginalnymi zdjęciami. Prosimy także, aby w swojej pracy wykorzystać i podlinkować w poście przynajmniej jeden artykuł pochodzący ze sklepu Fifi Rifi.

Po skolekcjonowaniu wszystkich zdjęć, pod koniec roku wydrukujemy dla was profesjonalny kalendarz 2016, w którym będą wszystkie zwycięskie prace! Zwycięzcy, w ramach nagrody, otrzymają po jednym egzemplarzu kalendarza. Kalendarz będzie też można nabyć w naszym sklepie po okazyjnej cenie.

Dołączyć do zabawy można w każdym momencie, po prostu linkując swoją pracę do kalendarza pod postem z danego miesiąca (zgłaszając w ten sposób swoją pracę wyrażasz zgodę na publikację jej zdjęcia na blogu Fifi Rifi i w kalendarzu).

Zapraszamy!
Dla chętnych banerek:


Poniżej można zgłaszać swoje prace - czekamy na nie do 23 marca. Po tym terminie będzie można już głosować na nie:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz