wtorek, 25 marca 2014

Pierwszy test - puder do embossingu Distress!W końcu się pojawił, długo wyczekiwany, ale jest! Test w którym to ty będziesz oceniać produkt i polecać go innym. Zależy nam na Twojej szczerej opinii i świeżych pomysłach. Nie musisz być profesjonalnym projektantem - wystarczy że kochasz rękodzieło i chcesz zaprezentować swoją pracę i opinię na naszym blogu z użyciem produktu, który od nas dostaniesz. 


Na pierwszy rzut pudry do embossingu Distress. Czy wiesz, że można nimi uzyskać naprawdę ciekawe efekty? Nie są to standardowe, gładkie po stopieniu pudry. Posiadają wiele nierówności i są "niepokojące" w swojej strukturze. Możesz nimi uzyskać naprawdę zadziwiające efekty - np. przy użyciu odcienia Vintage Photo, jesteś w stanie uzyskać efekt rdzy. Black Soot pozwoli Ci na imitację węgla, Antique Linen na efekt sztukaterii a Pumice na efekt kamienia... 

My dzisiaj przekazujemy w wasze ręce Milled Lavender - odcień wpisuje się w wiosenne nastroje i szalenie modne w tym "sezonie świątecznym" odcienie różu i fioletu. Dla osoby, która jako trzecia napisze na naszego maila wiadomość "Test - puder", otrzyma od nas ten produkt. W zamian będziemy z niecierpliwością czekać na recenzję oraz zdjęcia!

4 komentarze:

 1. Jest pierwszy tester ;-) Teraz z niecierpliwością będziemy czekać na recenzję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę się doczekać recenzji!

  OdpowiedzUsuń
 3. Puder przetestowany. Właśnie piszę recenzję

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nie możemy się doczekać!

  OdpowiedzUsuń