poniedziałek, 10 marca 2014

Jeden dziurkacz, wiele możliwości!


Za oknem już mocno wiosennie, zobacz więc koniecznie jakie możliwości daje Ci puncher hortensja oraz zestaw UHK Gallery - Tropical Fruits. Dzięki dziurkaczowi stworzysz cudowne kwiatki w naprawdę wielu wersjach, a stonowane papiery z kolekcji Tropical Fruits tylko to podkreślą!

Na pierwszy rzut piękny bukiet wykonany za pomocą dziurkacza. Drobna koronka oraz perłowe ćwieki tylko podkreślają urok tego ślicznego bukieciku:Dzięki dziurkaczowi stworzysz również papierowe, trójwymiarowe kwiatki, które będą cudowną ozdobą każdej kartki, ale nie tylko. Tutaj w wersji kilkuwarstwowej:


 
A tutaj w wersji pojedynczych warstw. Prawda że prezentują się równie ślicznie? Przy okazji jest to naprawdę ciekawy pomysł na kartkę wielkanocną w bardzo oryginalnym klimacie:
A na koniec już nieco bardziej bogaty projekt, ale w nim również wykorzystano prezentowany przez nas dziurkacz i papiery Tropical Fruits. Po zawinięciu płatków hortensji otrzymasz bardzo oryginalne pączki różyczek, które będą ozdobą naprawdę wielu projektów. Tutaj akurat stanowią dekorację bardzo oryginalnego tagu:

 

Teraz już wiesz, że jeden dziurkacz daje Ci naprawdę wiele możliwości i możesz go wykorzystać w naprawdę wielu projektach. A który się podoba Ci najbardziej?

Wszystkie projekty wykonało dla Fifi Rifi Maciejkowe Zacisze. Dziękujemy!

W projektach użyto :


http://www.fifirifi.pl/pl/p/Punch-Hortensja/106
http://www.fifirifi.pl/pl/searchquery/tropical+fruits/1/phot/5?url=tropical,fruits


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz