wtorek, 22 maja 2018

PEN Acrylic Ink oraz markery do uzupełniania- testy testy :-) Testy testy :-) Coś co lubimy najbardziej :-) Nie mogliśmy się już doczekać, aż Andrzej Wilk przetestuje dla nas nowość z Renesansu - markery do napełniania oraz tusze akrylowe PEN Acrylic Ink! I w końcu są...Co mamy dla Was? Nowość od firmy Renesans. Więc może kilka słów o nich:

  •  Puste markery do napełniania - dostępne w dwóch rozmiarach i kształtach - 3x1 cm oraz 1x0,6 cm. Posiadają specjalny system zaworów dla optymalnej kontroli przepływu farby lub tuszu. Nadają się do farb, lakierów oraz wodnych tuszy. Transparentna obudowa umożliwia precyzyjne mieszanie kolorów oraz kontrolę zawartości. Posiadają wymienne końcówki oraz kulki do mieszania. Gwarantują swobodę i precyzję pracy trudną do uzyskania przy użyciu pędzla i taśmy. Do napełniania szczególnie polecamy nowe płynne tusze akrylowe Renesans PEN. Uwaga: lewoskrętny gwint!Tak się prezentuje końcówka - 3 cm, bardzo szeroka, do zadań specjalnych, ale można też uzyskiwać cieńsze efekty, bo jest gruba na 1 cm:  

  
  

A tak się prezentuje marker o szerokości 1 cm x 0,6 cm:

 
  


Markery są idealne do kaligrafii, można uzyskiwać nimi ciekawe efekty, tym bardziej, że uzupełniać je można wszelkimi tuszami wodnymi, tuszami akrylowymi czy kreślarskimi. Przeźroczysta obudowa pozwala nam kontrolować ilość tuszu oraz jego kolor, w przypadku gdy mieszamy kolory. Co ważne - posiadają wymienne końcówki, więc w przypadku zużycia lub uszkodzenia końcówki, wystarczy ją wymienić, bez konieczności kupna całego markera.
 

 

 Oprócz markerów do napełniania, mamy dla was również unikalne tusze akrylowe:

  • PEN - Tusze akrylowe 35 ml - najbardziej płynny rodzaj tuszy akrylowych, które mogą być używane za pomocą aerografu, stalówek, markerem, przy pomocy pędzla, a nawet rozlewane bezpośrednio z butelki. Po wyschnięciu stają się niezmywalne. Mogą być mieszane z akrylami o tradycyjnej konsystencji lub rozcieńczane wodą, aż do uzyskania efektu akwareli. Posiadają tak wysoką zawartość pigmentów, że nawet dodanie dużej ilości wody nie powoduje utraty ich przyczepności oraz intensywności. Można używać ich bezpośrednio w ich płynnej postaci dla efektów kryjących, rozcieńczać delikatnie dla półkryjących, aż do laserunkowych przypominających akwarele.
     
 


Tusze można używać nie tylko z markerami do napełniania. Świetnie sprawdzą się również w brushmarkerach:
Jest jeszcze jedna ważna cecha tych tuszy - są bardzo wysoce pigmentowane, świetnie się ze sobą mieszają, można uzyskiwać ciekawe efekty przejść, przenikania lub po prostu tworzyć zupełnie nowe kolory!

 
 Tusze i markery znajdziesz w naszym sklepie - http://www.fifirifi.pl/pl/c/Do-Kaligrafii/189 Mamy nadzieję, że wam się podobały testy i zainspirowaliśmy was do działania :-)
Teraz nie pozostaje już nic innego, jak tworzyć :-) Dziękujemy naszemu wspaniałemu testerowi za piękne zdjęcia i wyczerpujące testy - zapraszamy was do odwiedzenia jego strony na FB - https://www.facebook.com/en.dy.100


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz