piątek, 3 kwietnia 2015

Korale w czerwcu...

...czyli kartka - składaczek
z połączenia papierów z dwóch najnowszych kolekcji UHK: Celebration oraz Allo Allo.Kartka na specjalną okazję gotowa do uzupełnienia...
Kolekcja Celebration jest wprost idealna do tworzenia kartek, ponieważ jej stonowane pastelowe kolory idealnie łączą się z niemal wszystkimi kolorami i wzorami, a z różowym wzorem z Allo Allo wypada wręcz cudnie! Zresztą przekonajcie się sami:

Warto zwrócić uwagę na metalowe narożniki - stanowią wspaniałe uzupełnienie kartki i nadają jej naprawdę wyjątkowego charakteru:


A tutaj moje ulubione kwiaty papierowe w kolorze białym. W opakowaniu jest ich naprawdę dużo i wystarczy na wiele projektów, można je dowolnie łączyć, składać i tworzyć nieograniczoną liczbę kompozycji... Dodatkowo materiał z jakiego są wykonane, bardzo fajnie chłonie tusze i barwi kwiatki. Na potrzebę tej akurat kartki, pozostawiłam je oryginalnie białe:

Wszystkie materiały dostępne w sklepie Fifi Rifi:
papier Corail - kolekcja Allo Allo
papier Czerwiec - kolekcja Celebration

2 komentarze:

  1. Ogromnie cieszy me oczy - subtelna, nie przeładowana z ażurowymi delikatnymi dodatkami i kwiatkami DIY a całość w pięknie zgranej kolorystyce. Cudo.

    OdpowiedzUsuń