piątek, 6 lutego 2015

Kartka z kalendarza - luty

Zapraszamy was do naszej nowej zabawy - "Kartka z Kalendarza". Stworzymy w niej jedyny i niepowtarzalny kalendarz scrapbookingowy, a jego autorami będziecie właśnie wy!Każdego miesiąca będziemy publikować wasze prace, które następnie wezmą udział w głosowaniu. Zwycięska praca będzie widnieć w unikatowym, wydrukowanym specjalnie dla nas kalendarzu, pod miesiącem w którym wygrała zabawę. 
Prace będzie można zgłaszać w specjalnych postach, które będziemy publikować na naszym blogu każdego kolejnego miesiąca. Będziecie mieli na zgłoszenie prac około 20 dni. Przez następne 10 dni, każdy będzie mógł wziąć udział w głosowaniu. Każdy będzie mógł głosować tylko raz - na jedną wybraną pracę. 
Pamiętaj że musisz być autorem danej pracy i dysponować oryginalnymi zdjęciami. Zdjęcia te będą później potrzebne do druku.Pamiętaj również, aby prace tematycznie pasowały do danego miesiąca (np w styczniu zimowe kartki, w lipcu bardziej kolorowe i radosne...)
Na koniec roku, po skolekcjonowaniu wszystkich zdjęć, wydrukujemy dla was profesjonalny kalendarz, w którym będą wszystkie zwycięskie prace! Każdy zwycięzca w ramach nagrody otrzyma po jednym egzemplarzu kalendarza. Kalendarz będzie też można nabyć w naszym sklepie po okazyjnej cenie.
Dodatkowymi warunkami wzięcia udziału w konkursie jest podlinkowanie pracy banerkiem: 
Oraz podlinkowanie przynajmniej jednego produktu ze sklepu Fifi Rifi, który został użyty w pracy.

Poniżej można zgłaszać swoje prace na LUTY. Na prace czekamy do 25 lutego , a od 26 lutego do 28 lutego będzie można głosować na prace:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz