wtorek, 13 stycznia 2015

Kartka z kalendarza - styczeń

Zapraszamy was do naszej nowej zabawy - "Kartka z Kalendarza". Stworzymy w niej jedyny i niepowtarzalny kalendarz scrapbookingowy, a jego autorami będziecie właśnie wy!Każdego miesiąca będziemy publikować wasze prace, które następnie wezmą udział w głosowaniu. Zwycięska praca będzie widnieć w unikatowym, wydrukowanym specjalnie dla nas kalendarzu, pod miesiącem w którym wygrała zabawę. 

Prace będzie można zgłaszać w specjalnych postach, które będziemy publikować na naszym blogu każdego kolejnego miesiąca. Będziecie mieli na zgłoszenie prac około 20 dni. Przez następne 10 dni, każdy będzie mógł wziąć udział w głosowaniu. Każdy będzie mógł głosować tylko raz - na jedną wybraną pracę. 

Pamiętaj że musisz być autorem danej pracy i dysponować oryginalnymi zdjęciami. Zdjęcia te będą później potrzebne do druku.Pamiętaj również, aby prace tematycznie pasowały do danego miesiąca (np w styczniu zimowe kartki, w lipcu bardziej kolorowe i radosne...)

Na koniec roku, po skolekcjonowaniu wszystkich zdjęć, wydrukujemy dla was profesjonalny kalendarz, w którym będą wszystkie zwycięskie prace! Każdy zwycięzca w ramach nagrody otrzyma po jednym egzemplarzu kalendarza. Kalendarz będzie też można nabyć w naszym sklepie po okazyjnej cenie.

Dodatkowymi warunkami wzięcia udziału w konkursie jest podlinkowanie pracy banerkiem: 


Oraz podlinkowanie przynajmniej jednego produktu ze sklepu Fifi Rifi, który został użyty w pracy.

Poniżej można zgłaszać swoje prace na STYCZEŃ. Na prace czekamy do 25 stycznia, a od 26 stycznia do 31 stycznia będzie można głosować na prace:


 

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Fajna, fajna - zachęcamy do udziału :-)

   Usuń
 2. Bardzo interesujący i inspirujący projekt, ale nie do końca jest dla mnie jasne czy mój pomysł na styczniową kartę w kalendarzu na 2016? ma zawierać również rozpisane dni i tygodnie czy to ma być tylko coś w rodzaju styczniowego scrapa jak LO tak jak się np wstawia swoje zdjęcia do fotokalendarzy, a sam jakby szablon z układem dni będzie wspólny na cały rok. Mam nadzieję,że dobrze wyjaśniłam w czym problem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, przygotować należy tylko zdjęcie. Każdy musi dysponować oryginałem takiego zdjęcia, bo w razie wygranej będziemy prosić o oryginalne, pełnowymiarowe zdjęcie (takie potrzebne będą do druku). Całą resztą, czyli szatą graficzną i układem strony będziemy zajmować się już my :-) No i nie musi to być LO. Produkty które oferujemy w sklepie można wykorzystać do maskotek, dekoracji, albumów, wianków, obrazów i masy innych rzeczy, także nie trzeba się ograniczać jedynie do LO. Ważne jedynie, aby jakoś nawiązywały do danego miesiąca... Żeby później w lipcu w kalendarzu nie było kartek bożonarodzeniowych ;-)

   Usuń
 3. O mateńko! Nigdy nie byłam pierwsza! Ostatnia - to i owszem - zazwyczaj ;)

  OdpowiedzUsuń