Filmiki

W dziale tym znajdziesz serię filmów z Pracowni Hobbystycznej, która tworzy naprawdę cudowne rzeczy i zdradza Ci krok po kroku, jak je wykonać. Zapoznaj się z filmami poniżej i odkryj wraz z nami magię tej pracowni:ODCINEK NR 12 - Masa plastyczna od Marthy Stewart

ODCINEK NR 11 - Odcinek dekoratorski - szablony, powertex - dom na wakacje


ODCINEK NR 10 - najnowszym odcinku prezentujemy pomysł na zabawy mixmediowe.


ODCINEK 9 KUFERKI DECOUPAGE - crackle country po raz pierwszy! Decouage na świecy i mydle !!!


ODCINEK 8 TABLICA NA KREDĘ I TABLICA NA MAGNESY, EMBOSSING - W tym odcinku na warsztat bierzemy domowe tablice! Sklep www.fifirifi.pl przysłał nam do przetestowania dwa wspaniałe produkty a nasz stolarz Andrzej Jankowski www.stolarka.kolobrzeg.pl zrealizował projekt wykonania tablic!


ODCINEK 7 Hurtowy sposób na decoupage i pękająca farba


ODCINEK 6 Decoupage ( czyt. dekupaż) po raz pierwszy! Tildowy domek dla ptaszków i serca zdobione stemplami! Decoupage metodą serwetkową! Niedroga i bardzo efektowna praca dla małych i dużych! Do dzieła!


ODCINEK 5 Przecierki, domowy shabby chic! Na warsztat bierzemy niezwykle efektowny sposób na ozdabianie przedmiotów drewnianych! Farby akrylowe, świeca i papier ścierny! Do dzieła!


ODCINEK 4 DOMOWE SPA - KUCHENNE SPA - szybka i niedroga pielęgnacja ciała dla małych i dużych! Wystarczą produkty z własnej kuchni takie jak cukier, sok z pomarańczy, soda oczyszczona, kwasek cytrynowy i cukier wanilinowy! Buzujące pastylki i słodki peeling dla każdego! Do dzieła!


ODCINEK 3 Recyklingowy kolaż. Odcinek pełen inspiracji dla najmłodszych! Szybki i tani sposób na kreatywne popołudnie dla małych i dużych! Przejdźcie się do zaprzyjaźnionej biblioteki po makulaturę książkową i do dzieła!


ODCINEK 2 Malowanie akwarelkami! Poznaj razem z nami wspaniałe ECOLINKI dzięki którym szybko wyczarujesz aniołka dla najbliższej Ci osoby! To jest na prawdę łatwe i przyjemne! Mali i duzi - do dzieła!


ODCINEK 1 W pierwszym odcinku na warsztat bierzemy recykling modowy. Fascynator, broszka, spinka w 5 min? Tak to możliwe! Wystarczy tylko sztuczny materiał ( organza, satyna, poliester), igła, nici i koraliki! Materiał opalamy nad ogniem. Zszywamy i gotowe! Do dzieła!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz