czwartek, 15 września 2016

Szósty test 6# - Classico - Patsele Olejne

Pastele olejne Classico posiadają bardzo bogatą i ciekawą gamę kolorystyczną. Dodatkową zaletą jest to, że są niezwykle łatwe w stosowaniu i można kupować je na pojedyncze sztuki. Wyjątkowa głębia, niezliczona ilość półcieni, wibrująca chromatyczność kolorów, mięsistość materii porównywalna z malarstwem olejnym, to główne zalety tłustych pasteli Classico. Istnieje wiele możliwości ich wykorzystania - w rysunku, malarstwie olejnym, ilustratorstwie jak i przy ręcznym tworzeniu kwiatów z foamiranu. Kolory można cieniować za pomocą pędzla nasączonego terpentyną lub wcierać w siebie palcami. 

Pastele idealnie prowadzą się po powierzchniach gładkich jak i porowatych - szczególnie polecamy do cieniowania Foamiranu. Dzięki temu można w szczególny sposób podkreślić piankę przy własnoręcznie wykonanych kwiatach. Pastele bardzo dobrze rozcierają się na powierzchni foamiranu, a po podgrzaniu na stałe się wtapiają w piankę.

Tester otrzyma aż cztery kolory, aby móc przetestować różne kombinacje kolorystyczne:


Co wykonasz dzięki naszym pastelom zależy tylko od Ciebie!

Aby nikogo nie dyskredytować, nasz tester zostanie wybrany drogą losowania - pozostaw komentarz pod tym postem, a już 30.09.16 r.  może się okazać, że to właśnie ty, przetestujesz dla nas te niezwykłe pastele!

11 komentarzy:

 1. Ciekawe czy dobrze się układają w dłoni?:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. o bardzo chętnie przetestuję na foarmiranie i przy stemplach

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli tylko się uda, to z przyjemnością będę je testować na tyle sposobów ile się da :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Witamy i gratulujemy wygranej :-) Prosimy o kontakt ze sklepem w celu odebrania pasteli :-D

   Usuń
 5. To i ja się zgłaszam na ochotnika :)

  OdpowiedzUsuń
 6. z takimi pastelami to na pewno świetna zabawa

  OdpowiedzUsuń